Webináre

Webinár

Ako nestratiť sám seba vo vzťahu

(TERAZ na pozretie zdarma)

Spätná väzba na webináre

Zdenka, ako som ti už písala v predchádzajúcom emaili, tak webinár sa mi veľmi páčil.
Je to dnes už veľmi používaná forma školenia a je skvelá, lebo každý si buď nájde čas v danú chvíľu alebo si to pozrie zo záznamu.

Rozoberáš témy, ktoré sa hodia každému kto sa nachádza v nejakom dlhodobom vzťahu.
Dá sa pri tom skvele relaxovať 🙂 Dám si slúchadla, pohodne si sadnem a počúvam - pritom som zapísala 2 strany zošita. Fakt a teším na ďalší webinár - považujem to za takú očistnú chvíľku pre mňa 🙂

Veronika

Zdenka opäť raz vytvorila webinár, ktorý je nabitý informáciami, vedomosťami, skúsenosťami, vhľadmi, postupmi, radami a návodmi.
Pomyselnou čerešničkou na torte je niekoľko uhlov pohľadu na niektoré situácie.

Ďakujem, Zdenka

Paulína

Ahoj Zdenka, výborný webinár.
Pre mňa potvrdenie toho, že opakovanie je matka múdrosti.
Tieto veci som už od teba počul na konzultáciách, ich zopakovanim sa mi ešte hlbšie zakorenili a pretože som zase o kus ďalej, dali aj nové podnety, ktoré pred rokom nemohli so mnou proste rezonovať.

Ervín

Milá Zdenka, ďakujem za toto video.
Myslím si, že by ho mali vidieť všetci a spolu s partnermi, s ktorými budujú alebo chcú budovať vzťah.
Mne sa veľmi veľa vecí vyjasnilo.

Ďakujem za týchto 12 princípov, ktoré sú dôležité pre budovanie dlhodobého vzťahu a teším sa na ďalší webinár.
S láskou a vďakou

Silvia

Po 30tich rokoch manželstva sa mi zo života stalo peklo.
Nikdy som si nepripustil, že sa mi môže stať to, čo bežne vidím okolo seba v iných vzťahoch, ale stalo sa.

Sedenia mi výrazne pomohli v mojom vlastnom sebapoznaní a nazeraní na môj citový život inou optikou, byť otvorený a hlavne pravdivý voči sebe samému.

Taktiež mi veľmi pomohli tematické webináre a praktické príklady v nich uvádzané, kde som často videl úžasnú podobnosť s našou konkrétnou situáciou.

Pavol

Zdenka ma opäť nesklamala. Tých niekoľko desiatok minút, počas ktorých som počúvala tento webinár, mi prinieslo pár zaujímavých okamihov.
V prvom rade to boli AHA-momenty, v tých je Zdenka priam majster. V mojich očiach potvrdzuje každým ďalším zverejneným dielkom svoju absolútnu profesionalitu.

Uvedomila som si nielen to, čo by sme mohli na vzťahu zlepšiť, ale aj to, čo intuitívne robíme a že je to správna cesta.

Pútavým rozprávaním s mnohými názornými príkladmi, kombinovanom so Zdenkiným príjemným pokojným hlasom mi ozrejmila a ja som pochopila mnohé mužsko-ženské rozdiely.
Ukazuje princípy, ako možno tieto rozdiely nie len nevyhrotiť do konfliktu, ale ako ich dokonca využiť pre lepší spoločný vzťah.

Paulína